Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71094
Stary 30.06.2015, 06:06
Co do tych transferów to i tak schodzą bardzo mocno z płac. Przecież taki Stilic to zarabiał tyle co 3 pensje nowych graczy, więc fajnie byłoby jeszcze zatrudnić kogoś
.
Odpowiedz cytując