Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22476
Stary 30.06.2015, 00:34
Babba napisał(a):Wyświetl post
No taka prawda o Głowie. Wcześniej był porcelanowy bo się nie prowadził dobrze,zdarzało mu się zawalać w ważnych chwilach. Ogarnął się na końcówkę kariery. Zawsze coś
To tak jakby napisać, że Lewandowski strzelał bramki w Borussii, bo mu koledzy je wypracowywali i trafiał do pustaka. A do Bayernu go wzięli tylko i wyłącznie, żeby osłabić Borussie.
To jak słabym jest napastnikiem widać jak na dłoni po jego indolencji strzeleckiej w reprezentacji.



To, że w wypowiedzi zawrzesz nutkę prawdy, nie sprawi, że przestanie ona być wierutną bzdurą.
Arek Głowacki w sile wieku był najlepszym polskim obrońcą. W czasie, gdy odchodził do Trabzonu nakrywał tę ligę czapką.

Nieźle odjechałeś w tym swoim poście, jestem ciekaw jak się nazywa ta substancja, którą zażywasz?
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.06.2015 o godz. 00:41.
Odpowiedz cytując