Wyświetl pojedynczy post
jeziu89
Junior Member
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71082
Stary 29.06.2015, 20:09
Tak się zastanawiam, czy wobec małej liczby piłkarzy na środek pola, nie warto byłoby pomyśleć o Kamilu Drygasie z Zawiszy. Tylko teraz już chyba po ptakach, bo ma iść do Pogoni...
www.pilka24.com.pl - najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej
Odpowiedz cytując