Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jeziu89
Junior Member
Od: 03.2015
Offline
#
71082
29.06.2015, 20:09
Tak się zastanawiam, czy wobec małej liczby piłkarzy na środek pola, nie warto byłoby pomyśleć o Kamilu Drygasie z Zawiszy. Tylko teraz już chyba po ptakach, bo ma iść do Pogoni...
www.pilka24.com.pl
- najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej
jeziu89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jeziu89
Znajdź inne posty napisane przez jeziu89