Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.06.2015, 19:37
3 lata temu miałem podobne objawy w Astrze 1.7 CDTI z dwumasą to, wraz ze sprzęgłem, powiedzieli mi ok 3,5 tys. Jak jechałem na obrotach poniżej 1500 to słychać było charakterystyczny dźwięk. Szpec od Opli stwierdził że dwumasa, podniósł auto i na obudowie było mnóstwo opiłków. Stwierdził że mże to trafić zaraz albo po 20 tys w zależności jak się jeździ.
Ostatnio edytowane przez ja_ka_ : 29.06.2015 o godz. 19:41.
Odpowiedz cytując