|
Z całym szacunkiem dla uzupełnień naszej kadry. Fakty są takie, iż odeszła od nas duża ilość zawodników, można o nich było mówić różnie ale w tym momencie mamy z kolei jedną wielką niewiadomą. Zakontraktowanie jeszcze jednego zawodnika (napastnik) nie powinno być końcem budowania kadry na przyszły sezon. Nasza kadra wygląda bardzo ubogo, na kilku pozycjach nie mamy zmienników z prawdziwego zdarzenia jak również ze względu na brak klasycznych napastników de facto możemy grać na jednego Brożka z przodu. Nikt nie wie czy Paweł wróci do formy z jesieni zeszłego roku, czy będą omijały go kontuzje etc.., problemów może być jeszcze więcej bo czy Wisła ma w kadrze klasycznych skrzydłowych a tak to ilu? Dla Moskala lipiec i sierpień mogą być kluczowe żeby później nie było że jest pozamiatane.
|