Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71056
Stary 29.06.2015, 15:38
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Ani jeden ani drugi. Biliński ma 2 oferty z Polski - żadna z Wisły. Za Goncerza trzeba zapłacić, a GKS krzycyz sobie bardzo dużo za króla strzelców I ligi.

Stawiam na Kuświka. Miał iść do Turcji i coś ucichło.
No nie jak tak Bliński dostał od nas propozycję 30 tys zł na miesiąc i się zastanawia.Propozycję dostało jeszcze dwóch napastników i się też zastanawiają
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując