Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1966
Stary 29.06.2015, 15:37
hejka, mam pytanie do znawców tematu.

Rozglądam się za Vectrą C lub Oplem Signum w silniku 1.9 CDTi 150KM. Znalazłem fajny model vectry, 2005 rok (po lifcie) za 16 000. Niestety po wciśnięciu sprzęgła słychać dwumasę i zastanawiam się czy warto kupić ten samochód. Poza tym technicznie w bardzo dobrym stanie, niebity, w bogatej wersji wyposażenia (brakuje chyba tylko navi).

Jakie są koszty zrobienia takiej dwumasy? Zrobienia jej porządnie, czyli nie żadne zamienniki itd. Sprzęgło łapie dobrze. Ponoć 10tys km temu facet władował 800zł w regenerację tej dwumasy. Warto? Czy lepiej poszukać czegoś innego
Odpowiedz cytując