Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71055
Stary 29.06.2015, 15:26
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Właściwie możemy tylko zgadywać: czy będzie to Biliński, czy - zdaniem któregoś z forumowiczów - Goncerz, czy jeszcze ktoś inny.
Ani jeden ani drugi. Biliński ma 2 oferty z Polski - żadna z Wisły. Za Goncerza trzeba zapłacić, a GKS krzycyz sobie bardzo dużo za króla strzelców I ligi.

Stawiam na Kuświka. Miał iść do Turcji i coś ucichło.
Odpowiedz cytując