el Nuero napisał(a):

|
Właściwie możemy tylko zgadywać: czy będzie to Biliński, czy - zdaniem któregoś z forumowiczów - Goncerz, czy jeszcze ktoś inny.
|
Ani jeden ani drugi. Biliński ma 2 oferty z Polski - żadna z Wisły. Za Goncerza trzeba zapłacić, a GKS krzycyz sobie bardzo dużo za króla strzelców I ligi.
Stawiam na Kuświka. Miał iść do Turcji i coś ucichło.