Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71040
Stary 29.06.2015, 09:44
Pytanie do będących w temacie: czy za Chrapka Wisła otrzymała już całość $$$ Bo jak sytuacja w Catanii będzie się tak dalej rozwijać, to być może zawodnik wróci do nas za darmo ))
http://www.ilgiornale.it/news/sport/...t-1143834.html

W skrócie: kilka dni temu policja zwinęła prezesa klubu Catania i jego sześciu współpracowników. Oskarżeni są o kupno 5-6 meczów, które dały klubowi utrzymanie w serie B (2 punkty powyżej spadku). Kibice są wściekli: co, za mało zapłacili? Jeśli oskarżenia zostaną potwierdzone, klubowi grozi degradacja, a wtedy gracze...

Może dobrze by było, aby prezes Gaszyński "trzymał rękę na pulsie". Pewne okazje pojawiają się i znikają, a skoro w budżecie Wisełki pieniążków nie za wiele, trzeba rozsądnie myśleć i szybko działać. Zobaczymy, "what the time will tell us" jak mawiał pewien "klasyk".
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując