Pytanie do będących w temacie: czy za Chrapka Wisła otrzymała już całość $$$

Bo jak sytuacja w Catanii będzie się tak dalej rozwijać, to być może zawodnik wróci do nas za darmo

))
http://www.ilgiornale.it/news/sport/...t-1143834.html
W skrócie: kilka dni temu policja zwinęła prezesa klubu Catania i jego sześciu współpracowników. Oskarżeni są o kupno 5-6 meczów, które dały klubowi utrzymanie w serie B (2 punkty powyżej spadku). Kibice są wściekli: co, za mało zapłacili? Jeśli oskarżenia zostaną potwierdzone, klubowi grozi degradacja, a wtedy gracze...
Może dobrze by było, aby prezes Gaszyński "trzymał rękę na pulsie". Pewne okazje pojawiają się i znikają, a skoro w budżecie Wisełki pieniążków nie za wiele, trzeba rozsądnie myśleć i szybko działać. Zobaczymy, "what the time will tell us" jak mawiał pewien "klasyk".