Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline
#
71039
29.06.2015, 09:34
Przecież to są artykuły Gazety Wyborczej. Czego spodziewać się po gazecie, która publikuje treści tworzone przez takiego pasożyta, jak Jawor. Kolegów nie ma wcale lepszych, co widać po przeczytaniu ww artykułu.
Siemion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemion
Znajdź inne posty napisane przez Siemion