Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#602
Stary 28.06.2015, 11:42
A moim zdaniem przejdziemy w formę z Burym i Joviciem po bokach, a w środku Sadlok i Rysiek. Wyglądać to będzie solidnie, bo Maciek potrafi grać na środku (już to pokazał).