UcheJ napisał(a):

|
Wiecie jak pisze sie z komorki i na malym ekraniku to mozna nie wychwycic bledow ktore sie zrobilo. Mam nadzieje ze sie posmialiscie i dowartosciowaliscie sie
|
Paaaaaaanie po tym wpisie rzeklbym nawet, że czuję się spełniony. Dzięki wielkie jeszcze raz.