Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5947
Stary 28.06.2015, 11:40
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Wiecie jak pisze sie z komorki i na malym ekraniku to mozna nie wychwycic bledow ktore sie zrobilo. Mam nadzieje ze sie posmialiscie i dowartosciowaliscie sie
Paaaaaaanie po tym wpisie rzeklbym nawet, że czuję się spełniony. Dzięki wielkie jeszcze raz.
Odpowiedz cytując