Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
T-omek
Member
Od: 03.2005
Offline
#
71027
28.06.2015, 10:18
Goetze przeszedł za 37 mln ojro bo taka miał w kontrakcie zapisana kwote odstepnego !!!
www.wislakrakow.com
T-omek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do T-omek
Znajdź inne posty napisane przez T-omek