Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5939
Stary 28.06.2015, 08:59
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Buchalika to ja bym z tego klubu wywalił juz dawno
Najlepsze jest to, że Ruch od czasu jak wcisnęli nam Buchalika dorobił się już 2 dobrych bramkarzy (najpierw Kamińskiego, teraz Putnockiego)

ciekawe co tam slychac u Janukiewicza ?
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 28.06.2015 o godz. 09:25.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując