Wojtas napisał(a):

|
Buchalika to ja bym z tego klubu wywalił juz dawno
|
Najlepsze jest to, że Ruch od czasu jak wcisnęli nam Buchalika dorobił się już 2 dobrych bramkarzy (najpierw Kamińskiego, teraz Putnockiego)
ciekawe co tam slychac u Janukiewicza ?