Wyświetl pojedynczy post
Machor303
Member
 
Od: 06.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5938
Stary 28.06.2015, 07:22
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Psy szczekają karawana jedzie dalej.

Znowu jak co roku wysyp gości bredzących o walce o utrzymanie.



Ja naprawdę mam wrażenie, że wy po prostu źle życzycie Wiśle. Atmosfera wokół klubu jest tak gówniana przez was, kibiców którzy tylko krytykują i narzekają. Nawet jak mamy szanse o coś powalczyć to tylko płacz, narzekanie, płacz, narzekanie. Na zmianę.
Ja rozumiem, że niedawno rżnęliśmy wszystkich równo aż piszczało, ale te czasy odeszły. Trzeba to przyjąć na klatę i pogodzić się z tym, że mamy zespół na górną część tabeli. Tylko tyle i aż tyle.

Zlitujcie się i przestańcie wylewać swoje frustrację na forum.
Zgadzam się z tym całkowicie, sami sobie krzywdę robicie...
Odpowiedz cytując