s1mone napisał(a):

Psy szczekają karawana jedzie dalej.
Znowu jak co roku wysyp gości bredzących o walce o utrzymanie.

Ja naprawdę mam wrażenie, że wy po prostu źle życzycie Wiśle. Atmosfera wokół klubu jest tak gówniana przez was, kibiców którzy tylko krytykują i narzekają. Nawet jak mamy szanse o coś powalczyć to tylko płacz, narzekanie, płacz, narzekanie. Na zmianę.
Ja rozumiem, że niedawno rżnęliśmy wszystkich równo aż piszczało, ale te czasy odeszły. Trzeba to przyjąć na klatę i pogodzić się z tym, że mamy zespół na górną część tabeli. Tylko tyle i aż tyle.
Zlitujcie się i przestańcie wylewać swoje frustrację na forum.
|
Zgadzam się z tym całkowicie, sami sobie krzywdę robicie...