|
Widzę, że Buchalik nadal w wysokiej dyspozycji. Mam nadzieję, że Miśkiewicz albo Zając go zluzują, bo to nie jest bramkarz na ekstraklasę. Koleś jest żałosny, wpuszcza dużo i będzie nadal wpuszczał, za późno raczej na naukę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|