Mi się wydaję, że akurat motorycznie to on wciąga Semira nosem.
Z resztą to żadna sztuka

Nie ma co gdybać, przyjdą poważne mecze na świeżości i może się okazać, że Cywka będzie słaby, a Popović ciągnął grę. To, że Cywka się odnajduje dobrze po ciężkich treningach to żadne zaskoczenie. Wszak grał chłop w Anglii, a tam przygotowanie motoryczne jest najważniejsze.
Pierwszy śliwki obsrajczywki.
Poczekamy obaczymy.
Z jednym mogę się zgodzić, Misiek wróć!!