Wraz ze mną jeszcze dwie Osoby zagłosowały, więc 9 pkt. więcej

. Jutro ostatni dzień Wiślaczki i Wiślacy do działa, agitować i głosować, głosować, głosować...
Pewnie sporo Waszych znajomych, a zarazem sympatyków Białej Gwiazdy nie ma nawet pojęcia, że takie głosowanie się odbywa, więc poinformujcie Ich o tym smsem i zachęćcie do wsparcia tej szczytnej inicjatywy, tudzież jeśli mają problemy z "poruszaniem się po necie" wesprzyjcie Ich i za nich zagłosujcie. Do dzieła!