Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.06.2015, 20:26
Wraz ze mną jeszcze dwie Osoby zagłosowały, więc 9 pkt. więcej. Jutro ostatni dzień Wiślaczki i Wiślacy do działa, agitować i głosować, głosować, głosować...
Pewnie sporo Waszych znajomych, a zarazem sympatyków Białej Gwiazdy nie ma nawet pojęcia, że takie głosowanie się odbywa, więc poinformujcie Ich o tym smsem i zachęćcie do wsparcia tej szczytnej inicjatywy, tudzież jeśli mają problemy z "poruszaniem się po necie" wesprzyjcie Ich i za nich zagłosujcie. Do dzieła!
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 27.06.2015 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując