KOMINEK napisał(a):

|
dwaj najgorsi to Zając i niestety Buchalik
|
Buchalika to ja bym z tego klubu wywalił juz dawno
to ile ten pseudobramkarz wpusil goli w tamtym sezonie to jest kpina,kazdy inn bramkarz w Ekstraklasie to wyjmuje albo cos robi,ale Buchalk zwykle stoi i sie patrzy a potem cos macha do kolegów.Z nim bramki bedziemy tracic ...i to duzo.
niech go z tego klubu wywalą ,bo niemoge patrzec na jego gre.