Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5930
Stary 27.06.2015, 19:47
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
dwaj najgorsi to Zając i niestety Buchalik


Buchalika to ja bym z tego klubu wywalił juz dawno

to ile ten pseudobramkarz wpusil goli w tamtym sezonie to jest kpina,kazdy inn bramkarz w Ekstraklasie to wyjmuje albo cos robi,ale Buchalk zwykle stoi i sie patrzy a potem cos macha do kolegów.Z nim bramki bedziemy tracic ...i to duzo.

niech go z tego klubu wywalą ,bo niemoge patrzec na jego gre.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując