Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5924
Stary 27.06.2015, 17:01
pierwszy sparing za nami, jest kilka ciekawych wniosków:
-Jovic nie nadaje się na skrzydło i kategoryczny zakaz oddawania strzałów, kopać przez tyle lat w piłkę i walić jak patałach to jest niepojęte
-pochwały dla Urygi tylko za I połowę, w II już tak pięknie nie było
-Cywka to będzie raczej nasze wzmocnienie, najlepszy na boisku
-Zając tragiczny, chyba menago robi mu łeb z wyższymi zarobkami bo umiejętnościami nie zachwyca, co chwile strata, Moskal go nawet kilka razy opie*dolił za grę, nie przepchnie się nie ucieknie jak ma gościa przy sobie, bo warunki fizyczne mizerne, ale...wchodzi za niego Kuczak i chłopak się przepycha, ciągnie grę na prawym skrzydle, parę razy fajnie zagrywa, widać po nim krakowską piłkę, umie zagrać z klepki, zdecydowanie na plus
-Sadlok dalej gorąca głowa, kiwa się niepotrzebnie, wiele strat, podania na 3 metry daje koledze siłą strzału i się dziwi czego nie skleja piłki dobrze
-Czekaj z niego nic nie będzie
-Popovic mało widoczny, coś tam zagrał gdzieś podał ale bez rewelacji, dało się zauważyć że motorycznie słabiutko u niego
-Buchalik? szkoda słów, na takiego dziada nie ma już recepty, gol to jego wina, wrzutka na 4 m a ten przyklejony do linii, potrzebujemy bramkarza bo tego ręcznika nie da się oglądać

reszta na swoim poziomie, Witka i Mordeca nie ma co oceniać bo dotknęli piłkę po razie
Ostatnio edytowane przez stalsanok1946 : 27.06.2015 o godz. 17:06.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując