Merkury napisał(a):

|
Jeżeli Słoweniec ma z powodzeniem zastąpić Bośniaka to słabo to widzę po oglądnięciu powtórki na Orange Sport spotkania Olimpii z Chojniczanką. To zawodnik o przynajmniej klasę słabszy jak dla mnie.
|
Dlatego skauci nie wydają opinii po jednym meczu

Nie twierdze ze faktycznie jest lepszy lub nawet dorównuje Semirowi, ale poczekamy do ligi, żeby go oceniać.