|
Jeżeli Słoweniec ma z powodzeniem zastąpić Bośniaka to słabo to widzę po oglądnięciu powtórki na Orange Sport spotkania Olimpii z Chojniczanką. To zawodnik o przynajmniej klasę słabszy jak dla mnie.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 27.06.2015 o godz. 13:06.
|