Mysciak napisał(a):

Ja rozumiem, że to jest forum wiślackie, ale nie róbmy sobie jaj. Jesteśmy królem okna, bo sprowadzamy gościa, który nie przebił się w 3 lidze angielskiej i dwóch gości o których większość kibiców nie słyszała w Polsce ? A Lech bierze 2 solidnych ligowców + gościa, który był w najlepszej 11 ligi greckiej i gościa, który w 20 paru meczach w Austrii miał jakoś 10 bramek i 7 asyst. Come on
Jeśli mamy wychodzić z kryzysu to trzeba sprowadzać w miarę młodych graczy, których będzie się dało gdzieś sprzedać, a nie ściągać 29 latka, który najlepsze lata ma za sobą i będzie doił klubową kasę niczym rolnik krowę. W innym przypadku tylko przedłuzamy agonię, w której obecnie jesteśmy
|
Tylko, że my wszystkich mamy za darmo. O to mi chodziło. W pojedynku w kategorii stosunek jakość do cena wygrywamy.