Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71006
Stary 27.06.2015, 10:27
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Jeśli go przekonają, to królem okna transferowego jest nie Legia ani Lech, tylko Wisła
Ja rozumiem, że to jest forum wiślackie, ale nie róbmy sobie jaj. Jesteśmy królem okna, bo sprowadzamy gościa, który nie przebił się w 3 lidze angielskiej i dwóch gości o których większość kibiców nie słyszała w Polsce ? A Lech bierze 2 solidnych ligowców + gościa, który był w najlepszej 11 ligi greckiej i gościa, który w 20 paru meczach w Austrii miał jakoś 10 bramek i 7 asyst. Come on

Jeśli mamy wychodzić z kryzysu to trzeba sprowadzać w miarę młodych graczy, których będzie się dało gdzieś sprzedać, a nie ściągać 29 latka, który najlepsze lata ma za sobą i będzie doił klubową kasę niczym rolnik krowę. W innym przypadku tylko przedłuzamy agonię, w której obecnie jesteśmy
Odpowiedz cytując