Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71005
Stary 27.06.2015, 10:22
Po tych transferach naprawdę jestem optymistyczne nastawiony. Widać, ze tu nie jest łapanka na ostatnią chwilę. Biorąc jeszcze pod uwagę, ze nasz scouting radzi sobie ostatnio bardzo nieźle, jestem dobrej myśli.
Odpowiedz cytując