Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71001
Stary 27.06.2015, 08:55
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ja też liczę na to że nasza 2 linia będzie wyglądała lepiej. I mam nadzieję że asysty i gole rozłożą się na kilku graczy, a nie na 1 jak na Stilicu. Potem słabsza forma takiej gwiazdy i nic nie gramy. Pomijam fakt że taktyka "Semir robi wszystko" na boisku była łatwa do rozszyfrowania dla rywali. Pozostaje pytanie jak szybko Moskal zgra nowe nabytki z resztą zespołu?
Calkowicie się zgadzam. Analogiczną sytuacja była z Maorem. Wg mnie lepiej jest mieć 3 solidych/dobrych niż jedna gwiazdę.
Odpowiedz cytując