|
No i bardzo fajnie, że jakieś większe zmiany zaszły w skostniałej linii pomocy. W zasadzie szkoda tylko Semira. :(
Jeszcze by się przydał ogarnięty napastnik. Brożek już nie jest w stanie grać na dobrym poziomie całego sezonu.
Ostatnio edytowane przez tofik : 27.06.2015 o godz. 07:52.
. .
|