Chrapek i Ostoja byli przykładami, że z pomocników ofensywnych (oczywiście nie typowych 10)ale umiejących rozegrać piłkę zrobiliśmy tzw. łączników czyli graczy którzy mieli za zadanie przerwać akcje ale przede wszystkim połączyć np. Uryge z Gargułą czy później Uryge ze Stilicem poprzez dobre rozegranie i takiego kogoś nam brakuje. Świetnie było to widać jak Ostoja miał kontuzję, Semir cofał się po piłki często w okolice środka boiska, czasami nawet jeszcze dalej przez co nie było go tam gdzie stanowi największe zagrożenie 20-30 metr. Takim graczem być może będzie Cywka ale może się też okazać że nadal nie mamy kogoś takiego, a szkoda bo dużo na tym tracimy.
