Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70994
Stary 26.06.2015, 23:30
Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Wiała upada. Warszawscy dziennikarze mieli rację. Nie ma już nic. Odeszło kilku znakomitych piłkarzy, przyszło kilku III ligowców. Nikt nie jest w stanie zastąpić Garguły. Jak żyć?
Ty ironizujesz, czy na serio?
Odpowiedz cytując