|
Szok co się dzieje. Mam nadzieję, że każdy z tych transferów będzie trafiony. W....ia mnie to, że media jakoś specjalnie się nie interesują tym, że Wisła robi konkretne ruchy transferowe, tylko wolą pisać o jakimś nędznym sparingu Legii. Oby wszystkim redaktorzynom nowe chłopaki utarły nosa w nowym sezonie!
|