Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70962
Stary 26.06.2015, 15:17
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
A to nie było tak, że oni ściągneli sobie nowego obcokrajowca i potrzebne im było miejsce w składzie (bardzo ostre limity)? Ja taką wersje czytałem.

Jeżeli ty masz racje to faktycznie zmienia postać rzeczy.
mają te limity, ale gdyby klub chciał rozwiązać kontrakt to by mu wypłacił kasę, a z tego co wiem to on się zrzekł więc wychodzi na to że to on rozwiązał. Zresztą chłop kilka razy był kapitanem zespołu, on tam gwiazdą z miejsca został

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa sprawa jest to tez ze Bilinski rozwiazal kontrakt...
Wiem ze to tak w sferze wysokich marzen...
swego czasu się zastanawiał nad ofertą z Dinama jak grał na Litwie, więc rozbieżności finansowe nie mogły być takie wielkie, do tego był tam dopiero 3 napastnikiem w zespole (dzielnie walczył o króla strzelców jak rezerwowy), zaś na Litwie wątpie że zgarniał kokosy. W zimie Podbeskidzie, Korona go chciała, więc nie zarabia wiele, jest w naszym zasięgu
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując