mr_kwolf napisał(a):

A to nie było tak, że oni ściągneli sobie nowego obcokrajowca i potrzebne im było miejsce w składzie (bardzo ostre limity)? Ja taką wersje czytałem.
Jeżeli ty masz racje to faktycznie zmienia postać rzeczy.
|
mają te limity, ale gdyby klub chciał rozwiązać kontrakt to by mu wypłacił kasę, a z tego co wiem to on się zrzekł więc wychodzi na to że to on rozwiązał. Zresztą chłop kilka razy był kapitanem zespołu, on tam gwiazdą z miejsca został
63.5 Kg napisał(a):

Ciekawa sprawa jest to tez ze Bilinski rozwiazal kontrakt...
Wiem ze to tak w sferze wysokich marzen...
|
swego czasu się zastanawiał nad ofertą z Dinama jak grał na Litwie, więc rozbieżności finansowe nie mogły być takie wielkie, do tego był tam dopiero 3 napastnikiem w zespole (dzielnie walczył o króla strzelców jak rezerwowy), zaś na Litwie wątpie że zgarniał kokosy. W zimie Podbeskidzie, Korona go chciała, więc nie zarabia wiele, jest w naszym zasięgu