stalsanok1946 napisał(a):

|
rozwiązał kontrakt z przyczyn osobistych (żona) więc podejrzewam że musiał się zrzec pensji do końca kontraktu
|
A to nie było tak, że oni ściągneli sobie nowego obcokrajowca i potrzebne im było miejsce w składzie (bardzo ostre limity)? Ja taką wersje czytałem.
Jeżeli ty masz racje to faktycznie zmienia postać rzeczy.