Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32332
Stary 26.06.2015, 12:42
Panowie, chować głowy póki je jeszcze mamy. Głowy ścinają już w Europie (konkretnie we Francji) :

Cytat:
Nieznani sprawcy wysadzili w piątek zbiorniki z gazem na terenie zakładów amerykańskiej spółki Air Products w Saint-Quentin-Fallavier w pobliżu Lyonu, w środkowo-wschodniej Francji. Jedna osoba nie żyje, kilka jest rannych. Z czego dwie ciężko. Zatrzymano jednego z zamachowców – informują francuskie media.
Według dziennika „Le Monde”, który powołuje się na źródła w policji, drugi zamachowiec jest prawdopodobnie wśród rannych. Policja otoczyła fabrykę kordonem bezpieczeństwa. Na miejsce przybyli policyjni technicy.
Jak twierdzi gazeta na teren zakładów należących do amerykańskiej firmy Air Products w Saint-Quentin-Fallavier wjechał koło 9h30 rano samochód z dwiema osobami. Następnie nastąpiła eksplozja zbiorników gazowych. Wcześniej mężczyźni nabili na ogrodzenie fabryki odciętą ludzką głowę, owiniętą w materiał pokryty arabskimi napisami.
Kilka metrów dalej leżało ciało zamordowanego. Policja zakomunikowała tylko, że „był to mężczyzna”.
Musimy odczekać sekcję zwłok, by dowiedzieć się czegoś więcej. Jedno jest pewne: to makabryczna inscenizacja
—cytuje dziennik „Le Figaro” słowa jednego z policjantów. Według źródeł agencji AFP „nie wiadomo czy zostało ono przywiezione na miejsce, czy to ciało jednego z pracowników zakładu”.
http://wpolityce.pl/swiat/257335-fra...tu-scina-glowy