Kamson napisał(a):

Co do Mączyńskiego - jeśli zamiast niego mógłby przyjść defensywny pomocnik to byłaby to zdecydowanie lepsza opcja.
|
Mączyński w Kadrze, jak i wcześniej w Zabrzu był ustawiany jako defensywny pomocnik.Solidnego obrońce czy pomocnika za free można znaleźć, ale za napadziora potrafiącego strzelać bramki to trzeba zapłacić albo dać wysoki kontrakt (Kuświk chce ponoć aż 50 tyś na miesiąc )