Cytat:
BR: BUCHALIK, MIŚKIEWICZ
PO: BURLIGA, JOVIĆ
LO: SADLOK, (BURLIGA), (GUERRIER)
ŚO: GŁOWACKI, GUZMICS, ŻEMŁO, CZEKAJ, (SADLOK)
DP: URYGA, (BOGUSKI), (CYWKA)
PP: SARKI, (CRIVELLARO), (BOGUSKI), (BURLIGA)
LP: GUERRIER, CYWKA, (CRIVELLARO), (ZAJĄC)
ŚPO: POPOVIĆ, CRIVELLARO
CN: BOGUSKI, JANKOWSKI
N: BROŻEK, ZAJĄC, (JANKOWSKI)
+ 1 TRANSFER, + BARRIENTOS
|
Oby ten ostatni transfer to był napastnik. Ofensywnych pomocników już wystarczy, a w ataku straszna posucha. Byłoby genialnie gdyby udało się jeszcze ściągnąć defensywnego pomocnika na poziomie. Wtedy ta kadra naprawdę by źle nie wyglądała.
Co do Mączyńskiego - jeśli zamiast niego mógłby przyjść defensywny pomocnik to byłaby to zdecydowanie lepsza opcja.