Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70947
Stary 26.06.2015, 11:42
Cytat:
BR: BUCHALIK, MIŚKIEWICZ

PO: BURLIGA, JOVIĆ

LO: SADLOK, (BURLIGA), (GUERRIER)

ŚO: GŁOWACKI, GUZMICS, ŻEMŁO, CZEKAJ, (SADLOK)

DP: URYGA, (BOGUSKI), (CYWKA)

PP: SARKI, (CRIVELLARO), (BOGUSKI), (BURLIGA)

LP: GUERRIER, CYWKA, (CRIVELLARO), (ZAJĄC)

ŚPO: POPOVIĆ, CRIVELLARO

CN: BOGUSKI, JANKOWSKI

N: BROŻEK, ZAJĄC, (JANKOWSKI)

+ 1 TRANSFER, + BARRIENTOS
Oby ten ostatni transfer to był napastnik. Ofensywnych pomocników już wystarczy, a w ataku straszna posucha. Byłoby genialnie gdyby udało się jeszcze ściągnąć defensywnego pomocnika na poziomie. Wtedy ta kadra naprawdę by źle nie wyglądała.

Co do Mączyńskiego - jeśli zamiast niego mógłby przyjść defensywny pomocnik to byłaby to zdecydowanie lepsza opcja.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 26.06.2015 o godz. 11:46.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując