Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22473
Stary 26.06.2015, 11:40
filemon napisał(a):Wyświetl post
Mieliśmy trzecią rocznicę powrotu Głowy do Wisły, warto przypomnieć ówczesne niektóre nastroje:
Merkury napisał(a):
emeryt Sobolewski, inwalida Głowacki
River napisał(a):
Glowacki - 33 lata
Zienczuk - 34 lata
(...) ci panowie sa juz niemal obiema nogami "po drugiej stronie rzeki"
thechris napisał(a):
Ale podkreśliłem, że to pójście na łatwiznę. Tak samo z emerytem Głowackim, który w odróżnieniu od Zieńczuka jest dość porcelanowy.
i moje ulubione:
sanderuss napisał(a):
Glowa z charakterem? Nie mitologizujcie go tutaj bo to tylko solidny ligowiec z tendencja do "swojakow" albo kiksow w waznych meczach. Z calym szacunkiem dla niego pogral 10 lat w Wisle i pogra jescze zapewne 2 kolejne i czesc i chwala mu za to, ale pokazcie mi chociaz jedna sytuacje gdzie pokazal ten swoj charakter? Chyba u Cupiala jak Petrescu byl trenrem.


Dawaj Głowa jeszcze rok i brawo za podejście ws Lechii.
No taka prawda o Głowie. Wcześniej był porcelanowy bo się nie prowadził dobrze,zdarzało mu się zawalać w ważnych chwilach. Ogarnął się na końcówkę kariery. Zawsze coś
Odpowiedz cytując