Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
22473
26.06.2015, 11:40
filemon
napisał(a):
Mieliśmy trzecią rocznicę powrotu Głowy do Wisły, warto przypomnieć ówczesne niektóre nastroje:
Merkury
napisał(a):
emeryt Sobolewski, inwalida Głowacki
River
napisał(a):
Glowacki - 33 lata
Zienczuk - 34 lata
(...) ci panowie sa juz niemal obiema nogami "po drugiej stronie rzeki"
thechris
napisał(a):
Ale podkreśliłem, że to pójście na łatwiznę. Tak samo z emerytem Głowackim, który w odróżnieniu od Zieńczuka jest dość porcelanowy.
i moje ulubione:
sanderuss
napisał(a):
Glowa z charakterem? Nie mitologizujcie go tutaj bo to tylko solidny ligowiec z tendencja do "swojakow" albo kiksow w waznych meczach. Z calym szacunkiem dla niego pogral 10 lat w Wisle i pogra jescze zapewne 2 kolejne i czesc i chwala mu za to, ale pokazcie mi chociaz jedna sytuacje gdzie pokazal ten swoj charakter? Chyba u Cupiala jak Petrescu byl trenrem.
Dawaj Głowa jeszcze rok i brawo za podejście ws Lechii.
No taka prawda o Głowie. Wcześniej był porcelanowy bo się nie prowadził dobrze,zdarzało mu się zawalać w ważnych chwilach. Ogarnął się na końcówkę kariery. Zawsze coś
Babba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Babba
Znajdź inne posty napisane przez Babba