Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
Od: 05.2008
Offline
#
70942
26.06.2015, 10:07
Jeżeli przyszedłby braziliano-italiano to odpuściłbym Mączyńskiego. Pewnie dużo by chciał a te pieniądzę można przeznaczyć w produkt deficytowy jakim jest napastnik, Nawet młody z 10 ligi który nastukał 100 goli
Kibic Białej Gwiazdy
dziabong
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dziabong
Znajdź inne posty napisane przez dziabong