Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70942
Stary 26.06.2015, 10:07
Jeżeli przyszedłby braziliano-italiano to odpuściłbym Mączyńskiego. Pewnie dużo by chciał a te pieniądzę można przeznaczyć w produkt deficytowy jakim jest napastnik, Nawet młody z 10 ligi który nastukał 100 goli
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując