Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70939
Stary 26.06.2015, 09:50
Nie liczyłbym już na sprowadzenia napastnika. Z kilku powodów.

1. To bardzo deficytowy towar a takich, na których ewentualnie nas stać (czytaj - bez umowy) nie jesteśmy w stanie przyciągnąć wysokością kontraktu.

2. Skoro Zając zdecydował się zostać po rozmowie z Moskalem, to można się domyślać, że otrzymał od trenera obietnicę w miarę regularnych występów.

3. Moskal wspominał, że szykuje się na plan B w napadzie (Jankowski i Boguski).
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 26.06.2015 o godz. 10:15.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując