|
Nie liczyłbym już na sprowadzenia napastnika. Z kilku powodów.
1. To bardzo deficytowy towar a takich, na których ewentualnie nas stać (czytaj - bez umowy) nie jesteśmy w stanie przyciągnąć wysokością kontraktu.
2. Skoro Zając zdecydował się zostać po rozmowie z Moskalem, to można się domyślać, że otrzymał od trenera obietnicę w miarę regularnych występów.
3. Moskal wspominał, że szykuje się na plan B w napadzie (Jankowski i Boguski).
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 26.06.2015 o godz. 10:15.
|