Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
Od: 02.2009
Offline
#
70936
26.06.2015, 09:37
Na konferencji.wyraźnie powiedzial ze Tomek + trzech . 2 juz jest i tez w tej.trójce nie bylo mowy o zajacu jak niektorzy pisali .
ciomborek8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciomborek8
Znajdź inne posty napisane przez ciomborek8