Takie tam info od prostytutek zza miedzy
Cytat:
Akt oskarżenia ws. korupcji w Cracovii trafił do sądu
Były sędzia, były obserwator i szef stowarzyszenia kibiców zostali oskarżeni o ustawianie meczów Cracovii - podaje blog "Piłkarska Mafia".
Sprawa dotyczy sezonu 2003/04, kiedy Cracovia awansowała do ekstraklasy. Według prokuratury Jacek P., były obserwator PZPN dzięki znajomościom z działaczami klubu chciał ustawić 19 meczów krakowskiego zespołu. Łącznie przedstawiono mu 28 zarzutów. Nie przyznał się do nich i odmówił składania wyjaśnień.
Jacek P. miał "systemowo składać propozycje korupcyjne". Wykorzystywał do tego kontakty w PZPN wyrobione przez lata pracy jako obserwator i sędzia międzynarodowy.
Rafał R. powiązany ze światem kibicowskim dostał cztery zarzuty. Nie przyznał się do winy.
Piotr W., były sędzia, dostał dwa zarzuty. Przyznał się do nich i złożył wyjaśnienia.
|