Czasem warto wejsc w kadre na stronie oficjalnej
http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/pierwsza_druzyna/
Zniknal Stepinski. Barrientos nadal jest
Czy to informacja, ze ten drugi zostaje? nie wiem. Ze dwa dni temu jak patrzylem Stepinski byl w kadrze po "zniknieciu" juz Dudki, Garguly, Bieszczada, Stilicia.
Plus Jovic zmienil numer z 20 na 5
