Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 25.06.2015, 12:27
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Mój sposób na podniesienie frekwencji to:

- możliwość wyrobienia karty kibica online

Takie możliwości stwarza np. Lech Poznań, gdzie wypełniając wniosek o KK robi się zdjęcie kamerą internetową, potem dostajesz wzór KK i akceptujesz regulamin i gotowe.
Juz przy duzych problemach mozna by zrobić stanowisko do odebrania KK wyrobionej i zaplaconej wczesniej(pewnie weryfikacja tożamosci czyli pokazanie dowodu). Zdjęcie można zrobic telefonem. Sam odbiór trwałby zdecydowanie szybciej.
Odpowiedz cytując