ArturBarlinek napisał(a):

Mój sposób na podniesienie frekwencji to:
- możliwość wyrobienia karty kibica online
Takie możliwości stwarza np. Lech Poznań, gdzie wypełniając wniosek o KK robi się zdjęcie kamerą internetową, potem dostajesz wzór KK i akceptujesz regulamin i gotowe.
|
Juz przy duzych problemach mozna by zrobić stanowisko do odebrania KK wyrobionej i zaplaconej wczesniej(pewnie weryfikacja tożamosci czyli pokazanie dowodu). Zdjęcie można zrobic telefonem. Sam odbiór trwałby zdecydowanie szybciej.