siemstein napisał(a):

|
Z innej beczki. Boję się, że tym czwartym zawodnikiem o typowo ofensywnym charakterze, o którym mówił Gaszyński, będzie Zając...
|
Nie nie...
Powiedzil ze rozmowy nie sa na tak zaawansowanym poziomie jak z pozostala 3(Popovic,Crivalero i ten 3)
EDIT.
Na temat Krzyska:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#indeks_news