Viper napisał(a):

|
Tylko oni to kupują na kredyt. Może biznes się kręci a może spodziewają się wzrostu cen miedzy i kupują taniej na zapas.
|
W całym kryzysie telefoniki chodziło o mniejszą liczbę zamówień. Zamówienie takiej ilości miedzi świadczy o rozkręcającym się biznesie. A samo magazynowanie jest drogie, więc by im się nie opłacało.