Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1420
Stary 25.06.2015, 11:36
Viper napisał(a):Wyświetl post
Tylko oni to kupują na kredyt. Może biznes się kręci a może spodziewają się wzrostu cen miedzy i kupują taniej na zapas.
W całym kryzysie telefoniki chodziło o mniejszą liczbę zamówień. Zamówienie takiej ilości miedzi świadczy o rozkręcającym się biznesie. A samo magazynowanie jest drogie, więc by im się nie opłacało.
Odpowiedz cytując