pete29 napisał(a):

Stanowski na weszło napisał Kibiców „Białej Gwiazdy” mogę tylko pocieszyć, że najgorsza finansowa zapaść już za Tele-Foniką (a było naprawdę krytycznie), więc niewykluczone, że wrócą lepsze czasy.
Ktoś zna więcej szczegółów ?
|
TF zrobila kilka dobrych biznesow w zeszłym roku oraz w obecnym...
Poszlo kilka konkretnych zamowien na konkretne pieniądze(Sum nie podam).