Temat
:
Bogusław Cupiał były właściciel Wisły - archiwum, ocena wspomnienia
Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw
Offline
#
11
25.06.2015, 10:15
Stanowski na weszło napisał
Kibiców „Białej Gwiazdy” mogę tylko pocieszyć, że najgorsza finansowa zapaść już za Tele-Foniką (a było naprawdę krytycznie), więc niewykluczone, że wrócą lepsze czasy.
Ktoś zna więcej szczegółów ?
pete29
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pete29
Znajdź inne posty napisane przez pete29