maxx304 napisał(a):

|
Podbijam, ktoś coś może powiedzieć na ten temat?
|
powiem tak: jak się rejestrujesz podajesz PESEL i miejsce zamieszkania, niżej jest checkbox w którym oświadczasz, że mieszkasz w Krakowie pod podanym adresem. Czy jest to w jakiś sposób weryfikowane ? Szczerze wątpie, bo niby jak ? Na chate Ci wejdą ?
Więc nawet jak nie mieszkasz w Krakowie, a np. masz kogoś to podaj jego adres (ważne, że taki adres istniał, bo inaczej mogą wyczuć przewał), głosujesz coco jambo i do przodu
