Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.06.2015, 07:25
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Podbijam, ktoś coś może powiedzieć na ten temat?

powiem tak: jak się rejestrujesz podajesz PESEL i miejsce zamieszkania, niżej jest checkbox w którym oświadczasz, że mieszkasz w Krakowie pod podanym adresem. Czy jest to w jakiś sposób weryfikowane ? Szczerze wątpie, bo niby jak ? Na chate Ci wejdą ?

Więc nawet jak nie mieszkasz w Krakowie, a np. masz kogoś to podaj jego adres (ważne, że taki adres istniał, bo inaczej mogą wyczuć przewał), głosujesz coco jambo i do przodu
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując