Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 25.06.2015, 06:10
Jest wyraźnie napisane że liczy się miejsce zamieszkania a nie zameldowania.

Ja też mam zameldowanie w innej dzielnicy niż ta w której głosowałem - według mnie jak mieszkasz w Krakowie to w zupełności wystarczy.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując