Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70906
Stary 24.06.2015, 23:26
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
O ile wiem Bałkany też się zaliczają, bo większość krajów tam (w tym na pewno Serbia) mają jakieś umowy z UE, które pozwalają pracownikom z tych krajów być traktowanymi jak z krajów członkowskich. Mówiąc krótko wystarczy nie samo członkostwo jak się zazwyczaj mówi ale umowy o współpracy zawarte w pewnym zakresie. Było o tym info na TT od jakiegoś kolesia od prawa sportowego.
Mozliwe ze Stanowski o tym pisał, bo też o tym czytałem. Jeśli chodzi o UPiW (Umowy o partnerstwie i współpracy) to umowa jest między UE a krajami " Republiką Armenii, Republiką Azerbejdżanu, Gruzją, Republiką Kazachstanu, Republiką Kirgiską, Republiką Mołdawii, Federacją Rosyjską, Ukrainą, Uzbekistanem, Tadżykistanem"

A jeśli (co bardziej możliwe) chodzi o kraje stowarzyszone z UE to w nich skład wchodzą: Albania, Bośnia i Hercegowina, Islandia, Izrael, Macedonia, Czarnogóra, Norwegia, Szwecja, Turcja, Gruzja i Mołdawia.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.06.2015 o godz. 23:28.
Odpowiedz cytując