|
O ile wiem Bałkany też się zaliczają, bo większość krajów tam (w tym na pewno Serbia) mają jakieś umowy z UE, które pozwalają pracownikom z tych krajów być traktowanymi jak z krajów członkowskich. Mówiąc krótko wystarczy nie samo członkostwo jak się zazwyczaj mówi ale umowy o współpracy zawarte w pewnym zakresie. Było o tym info na TT od jakiegoś kolesia od prawa sportowego.
|